HAS PAZARSKI FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
HAS PAZARSKI FORUM

ZA ONE KOJI VOLE OVAJ SEHER
 
HomeHome  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 NAPAD NA SLUZBENIKA MESIHATA IZ-e u SRBIJI

Go down 
5 posters
AuthorMessage
Algenius
Admin
Algenius


Posts : 123
Join date : 2009-02-08

NAPAD NA SLUZBENIKA  MESIHATA  IZ-e u SRBIJI Empty
PostSubject: NAPAD NA SLUZBENIKA MESIHATA IZ-e u SRBIJI   NAPAD NA SLUZBENIKA  MESIHATA  IZ-e u SRBIJI EmptyTue Feb 24, 2009 6:04 am

U ponedjeljak 23.02.2009. god. u 23:45 èasova, nakon povratka sa slu¾benog puta iz Tutina, prilikom kupovine namirnica za porodicu, u centru Novog Pazara napadnut je Ned¾ad Sacirovic, rukovodilac Graðevinske sluzbe Mesihata Islamske zajednice u Srbiji.


Napad je izvrzen od strane Nermina Ademoviæa i Aladina Paucinca i tom prilikom je do¹lo do upotrebe vatrenog oruzja.

Napadaèi su poznati po ranijem nasilnièkom pona¹anju, posebno N. Ademoviæ, koji je prije nekoliko mjeseci napao èlana dzematskog odbora Lejlek dzamije i nanio mu te¹ke tjelesne povrede.

Islamska zajednica trazi od policijskih i pravosudnih organa da ovaj sluèaj adekvatno sankcioni¹u, te da poduzmu potrebne mjere kako bi vjernici i vjerski slu¾benici bili za¹tiæeni.



Sead ef. Sacirovic, portparol
Back to top Go down
https://pazarski.forumotion.com
emelida




Posts : 25
Join date : 2009-02-14

NAPAD NA SLUZBENIKA  MESIHATA  IZ-e u SRBIJI Empty
PostSubject: Re: NAPAD NA SLUZBENIKA MESIHATA IZ-e u SRBIJI   NAPAD NA SLUZBENIKA  MESIHATA  IZ-e u SRBIJI EmptyTue Feb 24, 2009 7:17 am

KO da vam poveruje admine?
Back to top Go down
demco




Posts : 55
Join date : 2009-02-13

NAPAD NA SLUZBENIKA  MESIHATA  IZ-e u SRBIJI Empty
PostSubject: Re: NAPAD NA SLUZBENIKA MESIHATA IZ-e u SRBIJI   NAPAD NA SLUZBENIKA  MESIHATA  IZ-e u SRBIJI EmptyTue Feb 24, 2009 7:39 am

Oni su poznati po izvrcanju price, ko npr. Napad na zgradu Medzlisa Prijepolje, ko u Tutinu, ko u Altun alem dzamiji.
Svugdje su oni pucali, napadali i onda ispadne da su drugi krivi.
Ko ce da im vjeruje?
Back to top Go down
Algenius
Admin
Algenius


Posts : 123
Join date : 2009-02-08

NAPAD NA SLUZBENIKA  MESIHATA  IZ-e u SRBIJI Empty
PostSubject: Re: NAPAD NA SLUZBENIKA MESIHATA IZ-e u SRBIJI   NAPAD NA SLUZBENIKA  MESIHATA  IZ-e u SRBIJI EmptyTue Feb 24, 2009 9:37 am

Nek vjeruje onaj ko hoce i zeli da vjeruje.
Nermin Ademovic je osoba koja je u vvise navrata pravila probleme u dzematu Lejlek dzamije, naime,minulog mjeseca Ramazan dok se ceko iftar i ezan za vrijeme aksam namaza,nasrnuo je na muteveliju Lejlek dzamije,povredivsi Sabahudina Kurtovic, u cemu mu je pomogo i Mervan Hudovic.I za to nije odgovaro. I prije par godina je takodje nasrnuo na jednog od klanjaca u Lejlek dzamiji samo zato sto je covjek obavljo namaz s tekbirima.Takodje je ucestvovo u incidentu gdje je fizicki nasrnuo i na dr.Edina Medjedovica.
Treba li jos ili je razumnom ovo dovoljno?
Back to top Go down
https://pazarski.forumotion.com
emelida




Posts : 25
Join date : 2009-02-14

NAPAD NA SLUZBENIKA  MESIHATA  IZ-e u SRBIJI Empty
PostSubject: Re: NAPAD NA SLUZBENIKA MESIHATA IZ-e u SRBIJI   NAPAD NA SLUZBENIKA  MESIHATA  IZ-e u SRBIJI EmptyTue Feb 24, 2009 10:23 am

samo ste vi razumom odabrani Algenius. Allah dz. s. zna nase tanje.

I ovo je razumnom dovoljno.
Back to top Go down
IslamBoY




Posts : 9
Join date : 2009-02-15

NAPAD NA SLUZBENIKA  MESIHATA  IZ-e u SRBIJI Empty
PostSubject: Re: NAPAD NA SLUZBENIKA MESIHATA IZ-e u SRBIJI   NAPAD NA SLUZBENIKA  MESIHATA  IZ-e u SRBIJI EmptyTue Feb 24, 2009 12:07 pm

emelida wrote:
KO da vam poveruje admine?

Ada narkoman poznat celom gradu,ene nerko zajeban,pobio nekoliko momaka i umislio da je mnogo opasan decko.Naiso na pogresnog coveka,dobio sta je zasluzio,izvuko zivu glavu,ajmo dalje,treba da je zadovoljan,sigurno mu vise nece padnut napamet da se zaletava i da mu psuje sve mrtvo i zivo i tek rodjenu cerku i da udara nogom o auto,kako je on opasan,bolje da se zadrzo na dzematlije lejlek dzamije,jos bi bio zdrav,velik mu je to zalogaj...
Back to top Go down
Algenius
Admin
Algenius


Posts : 123
Join date : 2009-02-08

NAPAD NA SLUZBENIKA  MESIHATA  IZ-e u SRBIJI Empty
PostSubject: Re: NAPAD NA SLUZBENIKA MESIHATA IZ-e u SRBIJI   NAPAD NA SLUZBENIKA  MESIHATA  IZ-e u SRBIJI EmptyTue Feb 24, 2009 12:18 pm

Ne Islamboy,ono sto je uradio u Lejlek dzamiji obavio je s pojacanjem i to u sred mjeseca Ramazana,a plus sve bili prisutni stari ljudi,ihtijari,ne boj se nije smeo ni tamo na svakoga,znao je on gdje je tvrdo,ne znam koga iz te dzamije znas?
Back to top Go down
https://pazarski.forumotion.com
demco




Posts : 55
Join date : 2009-02-13

NAPAD NA SLUZBENIKA  MESIHATA  IZ-e u SRBIJI Empty
PostSubject: Re: NAPAD NA SLUZBENIKA MESIHATA IZ-e u SRBIJI   NAPAD NA SLUZBENIKA  MESIHATA  IZ-e u SRBIJI EmptyTue Feb 24, 2009 1:38 pm

IslamBoY wrote:
emelida wrote:
KO da vam poveruje admine?

Ada narkoman poznat celom gradu,ene nerko zajeban,pobio nekoliko momaka i umislio da je mnogo opasan decko.Naiso na pogresnog coveka,dobio sta je zasluzio,izvuko zivu glavu,ajmo dalje,treba da je zadovoljan,sigurno mu vise nece padnut napamet da se zaletava i da mu psuje sve mrtvo i zivo i tek rodjenu cerku i da udara nogom o auto,kako je on opasan,bolje da se zadrzo na dzematlije lejlek dzamije,jos bi bio zdrav,velik mu je to zalogaj...

Svaka cast, govor u skladu s nadimkom.

Vi ste spremni NA SVE!
Back to top Go down
IslamBoY




Posts : 9
Join date : 2009-02-15

NAPAD NA SLUZBENIKA  MESIHATA  IZ-e u SRBIJI Empty
PostSubject: Re: NAPAD NA SLUZBENIKA MESIHATA IZ-e u SRBIJI   NAPAD NA SLUZBENIKA  MESIHATA  IZ-e u SRBIJI EmptyTue Feb 24, 2009 3:37 pm

Prethodni post sam vise u ljutnji i besu pisao,jer sam se setio jednog posta sa sandzaknews-a pre nekoliko meseci kada je ranjen Enver Skrijelj,kada je jedna osoba proklinjala enverovog ubicu,sto mu nije pucala u glavu,nego u noge,tako da sam i ja u revoltu pokuso da budem tako arogantan,bezobrazan i bezosecajan,ali nisam mogao bas toliko,jer ipak mi zao toga decka,koliko god da je kriv i koliko god da je to zasluzio.Zao mi jeste,ali brate sa nekim stvarima se ne zeza i ne igra.A ovaj Nermin jeste problem,to je dokazo kroz milion razlicitih dogadjaja i da mu je cilj da bude u svakoj torbi protiv Muftije kolac.Samo nije dobro izracuno sledecu zrtvu,tako da je sam postao zrtva.Zao mi je i njega,a i Nedzada sto ce lezat u zatvor zbog tako glupog razloga,iako nije mogao to da izbegne.A znas sta mi je drago u celoj ovoj situaciji,sto se Nedzad predao policiji ja mislim da je time dokazao kakav je covek,iako je mogao sigurno da pobegne.Jer smo imali slicnu sitaciju pre nekoliko meseci u Tutinu kad je ranjen Enver Skrijelj kada je njegov ubica naocigled policije pobegao kao zena i nestao iako je mogao da bude uhapsen i u Tutinu i u Pazaru pustili su ga i time pokazali ko radi za drzavu i koje drzavni aparat za sijanje smutnje u Sandzaku,a ko je pravi predstavnik naroda i zrtva velikosrpske politike.
Back to top Go down
Algenius
Admin
Algenius


Posts : 123
Join date : 2009-02-08

NAPAD NA SLUZBENIKA  MESIHATA  IZ-e u SRBIJI Empty
PostSubject: Re: NAPAD NA SLUZBENIKA MESIHATA IZ-e u SRBIJI   NAPAD NA SLUZBENIKA  MESIHATA  IZ-e u SRBIJI EmptyWed Feb 25, 2009 5:27 am

Halali Islamboy, al sta mu se ispricavas,hoce jos pomislit na kraju da je u pravu? sda "pacijenti" kriju svoja nedjela ko zmija noge, valjda vole da glume zrtvu,sta li..? Da nece Boga ti ispast da je i Remza na pravdi Boga puco u covjeka? Izresetasel kucu Dzemaila Plojovica na Pasinom Gumnu pa ni rijec o tome..? Jesu li gazili na sred centra mr.historije prof.Rizaha Grudu,i to je nista sigurno,jel..? Jesul tukli covjeka od 60 godina Iljaza Bulica nekoliko njih prosle godine u Tutinu, pa ni rijeci ni o tome..? Jel treba jos da se nabraja..? Ako ni ovo nije dovoljno onda demco i tebi slicni stvarno treba hitno psihijatru da se javite il ste mozda pod sihrom..?
Back to top Go down
https://pazarski.forumotion.com
IslamBoY




Posts : 9
Join date : 2009-02-15

NAPAD NA SLUZBENIKA  MESIHATA  IZ-e u SRBIJI Empty
PostSubject: Re: NAPAD NA SLUZBENIKA MESIHATA IZ-e u SRBIJI   NAPAD NA SLUZBENIKA  MESIHATA  IZ-e u SRBIJI EmptyWed Feb 25, 2009 7:09 am

Ne izvinjanam se ja brate,ja sam reko dobio je sta je zasluzio i dalje stojim iza toga..Samo mi je zao Nedza koji je mnogo dobar covek i vernik,sto ce zbog tog smrada robijat,nista drugo..
Back to top Go down
Algenius
Admin
Algenius


Posts : 123
Join date : 2009-02-08

NAPAD NA SLUZBENIKA  MESIHATA  IZ-e u SRBIJI Empty
PostSubject: Re: NAPAD NA SLUZBENIKA MESIHATA IZ-e u SRBIJI   NAPAD NA SLUZBENIKA  MESIHATA  IZ-e u SRBIJI EmptyWed Feb 25, 2009 8:27 am

I da prokomentarisem njihovu laz u vezi sa Adnanom Ganicem iz ulice 8.mart ,za kojeg su tvrdili da je tesko ranjen, da je pogodjen u potkolenicu,butinu,itd, ko ce ga vec znat. E tom istom gospodinu jednostavno NIJE NISTA! Doticnog gospodina je metak samo okrznuo i on hoda i funkcionise kao i svi drugi, bez ikakvih posledica, ko ne vjeruje moze otic do spomenute ulice i prodavnice koju posjeduje pa vidjet da je ovo istina..
Zaista je sramno i krajnje neljudski iskoristavat ljude na ovakav nacin za svoje ciljeve, a i on sam ne znam dal shvata da bruka sam sebe lazuci za interese jedne politicke skupine...
Istu stvar su ucinili i obmanuli gradjane kada je u pitanju bio i Fehim Bandzovic, bivsi radnik Regionalne Rtv, fol covjeku razbili glavu, zavili mu zavoje, smjestli ga u bolnicki krevet, nit romori nit govori, a taj isti je nakon dva dana bio na dzumi namazu u Pasinoj dzamiji u Svojboru, potpuno zdrav!
Lazovi su za Ginisa, a imali su od koga ucit, sef im je Slobova skola...
Zna se za pravilo da ucenik u dosta slucajeva nadmasi ucitelja..To se i desilo u slucaju S.Ugljanina...
Back to top Go down
https://pazarski.forumotion.com
rime




Posts : 44
Join date : 2009-02-14

NAPAD NA SLUZBENIKA  MESIHATA  IZ-e u SRBIJI Empty
PostSubject: Re: NAPAD NA SLUZBENIKA MESIHATA IZ-e u SRBIJI   NAPAD NA SLUZBENIKA  MESIHATA  IZ-e u SRBIJI EmptyThu Feb 26, 2009 5:09 am

Oni ko Sojic kad je stavljao zavoje i kragne
Back to top Go down
Algenius
Admin
Algenius


Posts : 123
Join date : 2009-02-08

NAPAD NA SLUZBENIKA  MESIHATA  IZ-e u SRBIJI Empty
PostSubject: Re: NAPAD NA SLUZBENIKA MESIHATA IZ-e u SRBIJI   NAPAD NA SLUZBENIKA  MESIHATA  IZ-e u SRBIJI EmptyThu Feb 26, 2009 5:27 am

Bas slicni njemu Rime, pa kako ce drugacije obmanjivat narod, sad i manje prostora imaju jer Regionalna Rtv nije vise pod njihovim patronatom pa da siju lazi i klevete..Razlike izmedju Rtv-a i Rts-a nije imalo, 90-ih godina Rts je bio Slobova a za vreme suljove vlasti za isto je sluzila i Rtv...bila je suljova Tv..Sad ni Feshu s Jermisa nemaju gdje prikazat... lol!
Back to top Go down
https://pazarski.forumotion.com
emelida




Posts : 25
Join date : 2009-02-14

NAPAD NA SLUZBENIKA  MESIHATA  IZ-e u SRBIJI Empty
PostSubject: Re: NAPAD NA SLUZBENIKA MESIHATA IZ-e u SRBIJI   NAPAD NA SLUZBENIKA  MESIHATA  IZ-e u SRBIJI EmptyThu Feb 26, 2009 1:25 pm

Ucestvovati na ovakvom FORUMU je u najmanju ruku gubljenje vremena uzalud.

O Bosnjaci,O ljudi Vere Dini Islama ZAR NECETE DA SVATITE Da postoji samo ALLAH DZ. S. bez mane.
Bog dragi dao zivot insanu bilo njemu ime Suljo_Rasim_Muamer_Haso_Huso. A mi bi ko bajagi muslimani,vernici hteli da ubijemo da ponizimo da omalovazimo da samo mi zivimo a drugog Ubit i to odobravamo.

Islam je da se medjusobno popravljamo,da se kritikujemo u cilju napretka i prosperiteta.

Da vas Allah Uputi- Ja ne zelim dalje ucestvovati na ovom forumu.
Back to top Go down
Algenius
Admin
Algenius


Posts : 123
Join date : 2009-02-08

NAPAD NA SLUZBENIKA  MESIHATA  IZ-e u SRBIJI Empty
PostSubject: Re: NAPAD NA SLUZBENIKA MESIHATA IZ-e u SRBIJI   NAPAD NA SLUZBENIKA  MESIHATA  IZ-e u SRBIJI EmptyThu Feb 26, 2009 3:00 pm

I molim te postedi nas tvoje filozofije jednom za svagda, ako ti se ne svidja niko te ne tjera da dolazis, ti si muminka mi smo svi fasici, ako ti je gubljenje vremena postedi sebe a i nas muke i idi gdje ti valja.Selam
Back to top Go down
https://pazarski.forumotion.com
demco




Posts : 55
Join date : 2009-02-13

NAPAD NA SLUZBENIKA  MESIHATA  IZ-e u SRBIJI Empty
PostSubject: Re: NAPAD NA SLUZBENIKA MESIHATA IZ-e u SRBIJI   NAPAD NA SLUZBENIKA  MESIHATA  IZ-e u SRBIJI EmptyMon Mar 02, 2009 6:28 am

Ado o Sandzaknjuzu:
Algenius wrote:
Web site Sandzaknews koji je apsolutni sampion Sandzaka a mozda i sire u blacenju,izgonjenju neistomisljenika sa istog
Ado:
Algenius wrote:
I molim te postedi nas tvoje filozofije jednom za svagda, ako ti se ne svidja niko te ne tjera da dolazis, ti si muminka mi smo svi fasici, ako ti je gubljenje vremena postedi sebe a i nas muke i idi gdje ti valja.Selam
Back to top Go down
Sponsored content





NAPAD NA SLUZBENIKA  MESIHATA  IZ-e u SRBIJI Empty
PostSubject: Re: NAPAD NA SLUZBENIKA MESIHATA IZ-e u SRBIJI   NAPAD NA SLUZBENIKA  MESIHATA  IZ-e u SRBIJI Empty

Back to top Go down
 
NAPAD NA SLUZBENIKA MESIHATA IZ-e u SRBIJI
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
HAS PAZARSKI FORUM :: AKTUELNOSTI-
Jump to: