HAS PAZARSKI FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
HAS PAZARSKI FORUM

ZA ONE KOJI VOLE OVAJ SEHER
 
HomeHome  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 DR(UG) S.UGLJANIN

Go down 
2 posters
AuthorMessage
Algenius
Admin
Algenius


Posts : 123
Join date : 2009-02-08

DR(UG) S.UGLJANIN Empty
PostSubject: DR(UG) S.UGLJANIN   DR(UG) S.UGLJANIN EmptyMon Mar 02, 2009 3:35 pm

Covjek stvarno da ne povjeruje koliko bolesnika postoji oko nas..Samo da insan pogleda s kakvim zarom i dalje idu,slijede i pisu o najvecem BEGUNCU u Sandzaku,doduse ne bega on uvijek,samo kad zagusti " JA CU BIT POSLJEDNJI MUHADJIR KOJI CE NAPUSTIT SANDJAK..??"

A evo je RIZNICA GLUPOSTI


Emir
Pesterac

Elhamdulillah dosta toga je vec ucinio za nas i da nista vise u zivotu ne uradi njegovo ime ce biti zlatnim slovima ispisano u historiji Bosnjaka.

Sandokan

Doktore VELIKI,
ostache zabiljezheno da se sve bitno za Novi Pazar od odlaska Turaka do tvojeg dolaska ,desilo u tvojem mandatu.HVALA......



Niko te nikad Pazare voleti nece vise nego sto te voli On(naravno Sulejman)

Moreplovac

Sto su vece klevete i lazi ,ti si nama Sulejmane drazi !

bosnjak

Nas dragi Predsjednik je ponosan na ono sto jeste, Bosnjak u srcu, i gdje god da je dostojanstveno predstavlja svoj narod!!!

Mrvica

Jedini covek koji je imao tu moc da ujedini sve Bosnjake u Srbiji pa i Crnoj Gori je nas dr Sulejman Ugljanin .

Pazarac TS

Dr Ugljanin je zatekao par stotina miliona duga, pa je uradio toliko toga, i uspeo da dobar deo duga i vrati.

PutNick

Ima jos puno toga i takvih glupana..Amin da progledaju i pameti dodju..
Back to top Go down
https://pazarski.forumotion.com
demco




Posts : 55
Join date : 2009-02-13

DR(UG) S.UGLJANIN Empty
PostSubject: Re: DR(UG) S.UGLJANIN   DR(UG) S.UGLJANIN EmptyTue Mar 03, 2009 10:19 am

Tebi je izgleda bas tesko pao ban na sandzaknewsu, pa koristis svaku priliku da pomenes forum ovog internet portala i njene clanove.
I sta to gore napisano nije istina? Covjek par mjeseci ministar i odmah dolazi da ulaze u svoj Sandzak, a neki imaju ministarsku funkciju kolko je Milosevic bio na vlasti, pa dodju jednom godisnje da bi ucestvovali u takmicenju u pljuvanju u dalj.
Back to top Go down
Algenius
Admin
Algenius


Posts : 123
Join date : 2009-02-08

DR(UG) S.UGLJANIN Empty
PostSubject: Re: DR(UG) S.UGLJANIN   DR(UG) S.UGLJANIN EmptyTue Mar 03, 2009 10:59 am

He,he, a sta je to Boga ti ulozio,Kviska jocolor ?
Back to top Go down
https://pazarski.forumotion.com
demco




Posts : 55
Join date : 2009-02-13

DR(UG) S.UGLJANIN Empty
PostSubject: Re: DR(UG) S.UGLJANIN   DR(UG) S.UGLJANIN EmptyTue Mar 03, 2009 1:22 pm

Sa svim sto je Ugljanin uradio za Sandzak ti se sprdas, nazivas ga pogrdnim nadimcima (49:11), cak si ga nazvao DRUGOM, iako je taj covjek Sandzak otrgnuo iz stega komunizma. I zbog cega s tobom raspravljat? Bolje ostani sam i otvaraj nove teme u kojima ces voditi zestoke rasprave-sa samim sobom!
Back to top Go down
Algenius
Admin
Algenius


Posts : 123
Join date : 2009-02-08

DR(UG) S.UGLJANIN Empty
PostSubject: Re: DR(UG) S.UGLJANIN   DR(UG) S.UGLJANIN EmptyTue Mar 03, 2009 2:12 pm

A sta je to uradio za nas..? oprosti sad se sjetih, jeste, uradio je...Posvadjao je Bosnjacki narod, to je uradio za nas,stani ima jos...Pobjego je odmah cim mu je zagustilo-"Ja cu bit posljednji muhadjir koji ce napustit Sandjak.."
Sakupio je oko sebe najjacu skupinu lopova koje je Np zapamtio u svojoj historiji..Ni on bolji nije....
Kucu je napravio od plate....aaa zaboravih dijaspora mu je napravila-"Fala dijaspori sto mi je namescila kucu.."
Demco pokrij se usima i ne valjaj gluposti.....A to da cu pisat postove i svadjat se sam sa sobom, da ti odgovorim.
To zasigurno ispada da ako ti ne budes dolazio na ovaj forum da cemo bit prinudjeni pisat sami sebi, ako je to u pitanju nemoj brinut, mozes se slobodno pokupit i potrcat za svojom drugaricom partizankom Emelidom...
Za vama sigurno forum plakat nece.....
Back to top Go down
https://pazarski.forumotion.com
demco




Posts : 55
Join date : 2009-02-13

DR(UG) S.UGLJANIN Empty
PostSubject: Re: DR(UG) S.UGLJANIN   DR(UG) S.UGLJANIN EmptyTue Mar 03, 2009 3:27 pm

Algenius wrote:
Sakupio je oko sebe najjacu skupinu lopova koje je Np zapamtio u svojoj historiji..Ni on bolji nije....
"5.novembra 2007. Muamerovo obezbjedjenje je ZAMIJENILO BRAVE I UPALO u Altun Alem dzamiju..."
"19.novembar- Muamerovi saradnici ZAMIJENILI BRAVE I ZAUZELI zgradu medzlisa IZ Tutin..."
"4.april 2008.- ZAMIJENJENA BRAVA u dzamiji u Trnavi..."
"23.jul- OBIJENA BRAVA u Nur dzamiji u Sjenici..."

Zar ovakvi postupci mijenjanja i uklanjanja brava druzine kojoj pripadas nisu lopovski?
Back to top Go down
Algenius
Admin
Algenius


Posts : 123
Join date : 2009-02-08

DR(UG) S.UGLJANIN Empty
PostSubject: Re: DR(UG) S.UGLJANIN   DR(UG) S.UGLJANIN EmptyTue Mar 03, 2009 6:07 pm

Pa vidis da bratija glupog sulja nije sposobna ni bravu da zamijeni pa to moraju drugi radit umjesto njih... lol!
Back to top Go down
https://pazarski.forumotion.com
demco




Posts : 55
Join date : 2009-02-13

DR(UG) S.UGLJANIN Empty
PostSubject: Re: DR(UG) S.UGLJANIN   DR(UG) S.UGLJANIN EmptyWed Mar 04, 2009 7:51 am

Algenius wrote:
Pa vidis da bratija glupog sulja nije sposobna ni bravu da zamijeni pa to moraju drugi radit umjesto njih... lol!

Admine moram ti rec da ti je ovo NAJGLUPLJI post dosad. U ovom postu ti ne samo da odobravas, nego PODRZAVAS obijanje brava na muslimanskim svetinjama. U ovom postu ti priznajes da si, zajedno sa svojom druzinom obijao brave na istim. Znaci priznao si da ste lopovi.
Nego, vama odavno nista nije sveto. Osim para naravno. I pored toga sto sam dva put pominjao ajet iz sure Hudzurat 49:11 (O vjernici, neka se muškarci jedni rugima ne rugaju, možda su oni bolji od njih, a ni žene drugim ženama, možda su one bolje od njih. I ne kudite jedni druge i ne zovite jedni druge ružnim nadimcima! O, kako je ružno da se vjernici spominju podrugljivim nadimcima! A oni koji se ne pokaju - sami sebi cine nepravdu.) ti nastavljas da jednog HADZIJU Ugljanina nazivas podrugljivim nadimcima(dr. Glupan, Glupi Suljo, idiot…)
Vama ni hadzdz nije svetinja, jer ste zabranili selam izmedju brace iz Rijaseta i brace iz Mesihata dok traje svetkovanje. Jedno od Allahovih imena je Es Selam.
Dakle, ni dzamije vam nisu svete, ni hadzdz, ni cast muslimana a ni zivot muslimana. To zadnji dogadjaju potvrdjuju.
Ko sto rece ti:"Amin da progledate i pameti dodjete!"
Back to top Go down
Algenius
Admin
Algenius


Posts : 123
Join date : 2009-02-08

DR(UG) S.UGLJANIN Empty
PostSubject: Re: DR(UG) S.UGLJANIN   DR(UG) S.UGLJANIN EmptyWed Mar 04, 2009 10:00 am

Da ti pojasnim neke stvari, kao prvo, pored toga sto si glup, sad sam uvidio da si jako bezobrazan kao i i vecina tvojih "saboraca", dalje, ja zivim od plate koja nije visa od prosecne plate svakog radnika u ovoj zemlji, tako da ne mogu lopov bit,imam kucu od 60 kvm za razliku od tvog druga sulja koji zivi na jetimskom placu..Pitaj ga za one nekretnine koje posjeduje u Turskoj itd..mora da su ti dali dio cim grizes za njega toliko slijepce jedan...
I o kojem mi to "rijasetu" govoris? Za tebe je rijaset rijaset iz Gospodar Jevremove jel..? Rijaset koji vodi onaj klosar Jusufspahic koji se pravi veci srbin od njih samih,cuj mu samo govora...Smaras me...
Back to top Go down
https://pazarski.forumotion.com
demco




Posts : 55
Join date : 2009-02-13

DR(UG) S.UGLJANIN Empty
PostSubject: Re: DR(UG) S.UGLJANIN   DR(UG) S.UGLJANIN EmptyWed Mar 04, 2009 2:15 pm

Pazi, ja sam napiso prethodni post na osnovu ciste logike:
U temi Rijaset si nam ispricao neke dogadjaje iz harema Altun alem dzamije. Znaci da si bio tamo. Cim si bio tamo ti si Muamerov placenik, jer niko ne bi propusto dzumu zbog Muamera do njegov placenik...
Znaci radis za Muamera.
Onda sam ti naveo neke incidente koji su izazvali ljudi s kojima radis, a sve u reziji covjeka za koga radis. Naveo sam ti neke stvari koji bi samo lopovi mogli da urade-obijanje i mijenjanje brava. I to na dzamijama. Ti si napiso post dje Suljovi ljudi ne obijaju brave, vec to rade drugi (ljudi s kojima radis). Znaci PRIZNO SI DA LJUDI S KOJIMA RADIS RADE LOPOVSKE STVARI, tj. da su/ste...
I ovo trece- govorim o Rijasetu Islamske Zajednice Srbije
Back to top Go down
Algenius
Admin
Algenius


Posts : 123
Join date : 2009-02-08

DR(UG) S.UGLJANIN Empty
PostSubject: Re: DR(UG) S.UGLJANIN   DR(UG) S.UGLJANIN EmptyWed Mar 04, 2009 2:40 pm

Sto se tice A.Alem i tog dogadjaja, bio sam ucesnik, i bicu opet ako zatreba, drugo, ne moram bit placenik niciji, to nije glupa sda pa da vam placaju za svaku sitnicu koja se treba uradit, to vas je naviko vas drug Ugljanin, dalje, ako vam se toliko svidja da budete pijuni beogradski na celu sa onim idiotima iz porodice Jusufspahic, bujrum, pravite svojih deset rijaseta-Patrijarsija, bolje receno, kako si toliko glup da govoris o toj Patrijarsiji (rijasetu) kao nekoj instituciji? Insitucija koja je smjestena u lokalu najveceg narko dilera u Sandzaku, a koji je Bogu hvala, iza resetaka, Ibra Krnja,??
Institucija kojoj je taj lokal sve sto posjeduje i ako sad bude po pravdi, posto je poceo da se primjenjuje zakon o oduzimanju nelegalno stecene imovine, i Ibro Krnjo dolazi na red, nadam se da ce mu taj lokal oduzet, pa ce se tvoja "institucija" morat iselit..? Kakav ti je to rijaset koji se seli s mjesta na mjesto? Ko zna dokle ce te stici? lol!
Zao mi ti je sto hodas bez mozga, stvarno.....
A pitaj usput one sto su "klanjali" ispred A.Alem kolko im je ono bila novcana nadoknada za svaki namaz..? Jadan li si i svi ostali mozdani zombiji koji se krecu za suljom pobeguljom....
Back to top Go down
https://pazarski.forumotion.com
demco




Posts : 55
Join date : 2009-02-13

DR(UG) S.UGLJANIN Empty
PostSubject: Re: DR(UG) S.UGLJANIN   DR(UG) S.UGLJANIN EmptyThu Mar 05, 2009 4:46 am

Jos jednom da napisem, ali samo nemoj opet da mi vices da "valjam gluposti":

Al Hugurat(Sobe), 11.

O vjernici, neka se muškarci jedni rugima ne rugaju, možda su oni bolji od njih, a ni žene drugim ženama, možda su one bolje od njih. I ne kudite jedni druge i ne zovite jedni druge ružnim nadimcima! O, kako je ružno da se vjernici spominju podrugljivim nadimcima! A oni koji se ne pokaju - sami sebi cine nepravdu!
Svaki put kada napisem ovaj ajet ti govoris da valjam gluposti i da hodam bez mozga...

Zato, Selam alejkum, Admine, mogu vam rec da ste gori od srpskih vlasti, jer nijedna srpska vlast u historiji nije zatvorila Altun alem dzamiju, a vi ste to ucinili.
Allahemanet!
Back to top Go down
Sponsored content





DR(UG) S.UGLJANIN Empty
PostSubject: Re: DR(UG) S.UGLJANIN   DR(UG) S.UGLJANIN Empty

Back to top Go down
 
DR(UG) S.UGLJANIN
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
HAS PAZARSKI FORUM :: POLITIKA-
Jump to: