HAS PAZARSKI FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
HAS PAZARSKI FORUM

ZA ONE KOJI VOLE OVAJ SEHER
 
HomeHome  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 "RIJASET"

Go down 
+6
emelida
rime
hunter
demco
insajder javlja :D
Algenius
10 posters
Go to page : 1, 2, 3, 4  Next
AuthorMessage
Algenius
Admin
Algenius


Posts : 123
Join date : 2009-02-08

"RIJASET" Empty
PostSubject: "RIJASET"   "RIJASET" EmptySun Feb 08, 2009 6:37 am

"Rijaset" u Pazaru..?
Back to top Go down
https://pazarski.forumotion.com
ehl
Guest




"RIJASET" Empty
PostSubject: protiv patrijarsije   "RIJASET" EmptySun Feb 08, 2009 8:03 am

Za nas postoji jedna IZ,kao i do sad sto je bilo, kome treba Carli Caplin( Zilkic)
nek ga kuci odvede affraid
Back to top Go down
Ja
Guest




"RIJASET" Empty
PostSubject: Re: "RIJASET"   "RIJASET" EmptySun Feb 08, 2009 8:30 am

A ovo ti ovdje nije ružno ponašanje, ha?
Back to top Go down
Algenius
Admin
Algenius


Posts : 123
Join date : 2009-02-08

"RIJASET" Empty
PostSubject: za   "RIJASET" EmptySun Feb 08, 2009 8:38 am

Ovdje pisi sta god hoces, nismo mi Sandzaknews,pa da banujemo ali u okviru tema pisi
Back to top Go down
https://pazarski.forumotion.com
Ja
Guest




"RIJASET" Empty
PostSubject: Re: "RIJASET"   "RIJASET" EmptySun Feb 08, 2009 8:43 am

Hehe, koliko je meni poznato po banovanju i jednoumlju je poznat OFNP (Otvoreni Forum Novog Pazara) čiji ste vi direktni rivali sa ovim Forumom, a na Sandžaknews-u ljudi mogu da pišu i diskutuju koliko hoće i o čemu hoće, samo ne smiju, jer nemaju argumenata. A ne pamtim da je neko banovan bez razloga.
Back to top Go down
Ja
Guest




"RIJASET" Empty
PostSubject: Re: "RIJASET"   "RIJASET" EmptySun Feb 08, 2009 8:44 am

Znači li to da niko osim Administracije ne može pokretati nove teme? Ili si mislio na skretanje sa teme?
Back to top Go down
Maja
Guest




"RIJASET" Empty
PostSubject: o rijasetu   "RIJASET" EmptySun Feb 08, 2009 8:44 am

To rijaset ni videlo nije, to je neka losa kopija, ne znam ni cega
Nekome ce da presednu mantije sa stadiona alien
Back to top Go down
mladi mu
Guest




"RIJASET" Empty
PostSubject: Re: "RIJASET"   "RIJASET" EmptySun Feb 08, 2009 12:53 pm

Ma kakw rijaset kakvo sr*nje ...to se skupila neka banda,da se malo zaebawa...nema od njih *leba
al ovo mi se svidja sto ovaj forum nije amaterski,pa da se svaka rec ili korisnik kick-uje ili banuje...!
Back to top Go down
Algenius
Admin
Algenius


Posts : 123
Join date : 2009-02-08

"RIJASET" Empty
PostSubject: rijaset   "RIJASET" EmptySun Feb 08, 2009 1:17 pm

Sta reci o njima..? Ekipa smrti nema sta:)
Svako ko iole zna sastav "rijaseta" shvata sta je i kako je,e jedino ako su mu "dokumenta" izgubljena pirat
Sjetite se samo zadnjeg dana ramazana,dolazak "reisa"pred hotel..
Ko mu je bio u okruzenju..? Bas mu se lijepo komponuje ahmedija s takvim likovima geek
Back to top Go down
https://pazarski.forumotion.com
insajder javlja :D




Posts : 1
Join date : 2009-02-08

"RIJASET" Empty
PostSubject: Re: "RIJASET"   "RIJASET" EmptySun Feb 08, 2009 2:29 pm

Admin wrote:
Sta reci o njima..? Ekipa smrti nema sta:)
Svako ko iole zna sastav "rijaseta" shvata sta je i kako je,e jedino ako su mu "dokumenta" izgubljena pirat
Sjetite se samo zadnjeg dana ramazana,dolazak "reisa"pred hotel..
Ko mu je bio u okruzenju..? Bas mu se lijepo komponuje ahmedija s takvim likovima geek

Što se tiče dokumenata, nisu izgubljena, pa iz njih čitamo:

Quote :
Mešihat IZ Sandžaka je osnovan 30. septembra 1993. godine, na sjednici kojom je presjedavao Adem efendija Zilkić iz Tutina

Quote :
28. marta 2007. godine, kršeći Statut Mešihata IZ Sandžaka, Muamer Zukorlić prenosi nadliježnosti sa Mešihata IZ Sandžaka na novi Mešihat IZUS
Tada je zabilježeno da su između ostalih u donošenju tog nelegalnog akta osnivanja nelegalne IZ, učestvovali između ostalih i:
- Smajo Serhatlić iz Zemuna, član SDP-a Rasima Ljajića
- Radovan-Rade Suljić iz Loznice, SDP
- Izo Rujević iz Zrenjanina, član SDP
- Nijas Saiti i Isko Lalić kao predstavnici iz Niša, članoviSPS-a
- Mujo Migić SDP Krupanj
- čak devet članova na toj "skupštini" je pored ovih pobrojanih bilo iz Crne Gore, koja je već prije imala svoj Rijaset, priznat od Rijaseta BiH, i priznat od tada nelegalno ukinutog Mešihata Sandžaka

Quote :
Muamer Zukorlić, inače privremeno izabarani predsjednik novonastaloga Mešihata 30. IX 1993. godine, je nakon isteka jednogodišnjeg mandata privremenog predsjednika mešihata, potpuno nelegitimno sebi produžio mandat na četiri godine, na mjestu predsjednika Mešihata.

Osim toga, Muamer Zukorlić -predsjednik Mešihata (bez obzira na legitimnost i same te funkcije, koja je kako znamo nelegitimno i van statutarne procedure rastegnuta sa jedne na pet godina), se zatim proglašava za Muftiju

Time se čak i krši Statut kasnijeg IZUSa, a koji je 28. marta 2007. svakako i sam nelegitimno osnovan, suprotno Statutu Mešihata IZ Sandžaka... :

Quote :
Muftija polaže zakletvu pred predsjednikom mešihata i u radu je odgovoran Mešihatu

Muamer se dakle kune sam sebi...


Prije ove nelegitimno osnivačke skupštine Mešihata IZUSa, medju dokumentima KOJI NISU IZGUBLJENI, nalazimo i kršenje zakona R Srbije, i to od strane tadašnje vlade:

Quote :
ISLAMSKA ZAJEDNICA SRBIJE je zahtev za registraciju Ministarstvu vera R.Srbije podnela jos 2006. god.kao i odluku Sabora IZS o osnivanju Rijaseta Islamske zajednice Srbije sa sedistem u Beogradu ul.G.Jevremova br.11. sa potpunom dokumentacijom 7.marta 2007.godine, nakon cega je Ministarstvo vera R.Srbije izdalo POTVRDU o upisu Islamske zajednice Srbije u Registar crkava i verskih zajednica br. 08-0-00-1/2006-01 od 9.3.2007.godine.

A kršenje je u kontextu ovoga zakona:

Quote :
Clan 19.tog Zakona doslovno glasi: U Registar se ne moze upisati verska organizacija ciji naziv sadrzi naziv ili deo naziva koji izrazava identitet crkve, verske zajednice ili verske organizacije koja je vec upisana u Registar ili koja je ranije podnela zahtev za upis.

Eto admine... Mislim da ti je jasnije u vezi dokumenata.. Ovo sam onako na brzinu, a pošto ne namjeravam više da dolazim na ovaj forum, to će vam biti i sve...

A u vezi dočeka rejsa, koji je uzgred budi rečeno dočekan pred hotelOM, a ne "pred hotel" kako ti kažeš, a što se tiče ljudi koji su ga dočekivali na jedan ili drugi način... pa Allah je Uzvišeni već jasno definisao makar jednu od ove dvije skupine, za koju nedvosmisleno vidimo da je PROKLETA:

Z V I Ž D A N J E
N A
K U R A N



ps: Nemojte se vi puno sekirati za rijaset, nego vidite kako će te nakon što ste uhvaćeni u lažima koje onako bezočno sijaste prošle godine, kako će te održati Milana Zukorlića i Muamera Veselinovića i dalje na pozicijama, koje eto.., lažima zaposjedoše

Pozdrav!
Za kralja i otadžbinu:D
Back to top Go down
Algenius
Admin
Algenius


Posts : 123
Join date : 2009-02-08

"RIJASET" Empty
PostSubject: Re: "RIJASET"   "RIJASET" EmptySun Feb 08, 2009 2:55 pm

jel..?1994.god ga prigrabio..?Zacudo vam to tad nije zasmetalo.. Basketball
Ili vam se je nesto poremetilo pa vam osjecaji kasne,mora da vam je mreza opterecena,al brate 14 god...sto je mnogo mnogo je... king









Sretan vam 8.mart, praznik rada geek
Back to top Go down
https://pazarski.forumotion.com
orlando
Guest




"RIJASET" Empty
PostSubject: za insajdera   "RIJASET" EmptySun Feb 08, 2009 3:09 pm

Pustite coveka (insajdera),vidite da je puko,Insajdere,spijune,kako vec se zoves,daj smanji malo ta copy-paste kvazi dokumenta sa Snewsa,daj nesto svoje,ne budi papagaj.. rendeer
Mozda smo tad trebali zlikica postavit,nije se on tad kandidovo,sigurno bi smlatio konkurenciju lol!








Hvala ljepaaa flower
Back to top Go down
hariz-ma
Guest




"RIJASET" Empty
PostSubject: stvarno nejasno   "RIJASET" EmptySun Feb 08, 2009 3:19 pm

Stvarno bih voleo da mi neko objasni iz koje rupe je zilkic izaso i otkud on posta patrijarh ( zao mi je,2 reisa na ovako malom prostoru je previse)Jel to islo po selekciji ili eto nisu imali skolovanijeg,ipak covjek je doktoriro na ilmihalu 94',jel? Ne znam za druge ali mi se cini i da mrzim Zukorlica iz dna duse da ne bih mogo pristat za patrijarhom.Zar nekom vjerski vodja moze bit on,Jusuf-kockar-spahic,i njima slicni? Mozda nekom odgovara da mu adresa IZ bude s 11 000..?
Back to top Go down
ze
Guest




"RIJASET" Empty
PostSubject: Re: "RIJASET"   "RIJASET" EmptySun Feb 08, 2009 3:33 pm

Ma kakv rijaset,kakvo sranje. To covek treba da bude toliko glup pa da veruje u takvu parodiju. Ko i malo ima mozga treba da se zapita sto je Suljo Ugljanin na zadnjim izborima doziveo katastrofalan Knock-Out ,izgubivsi sa preko 5000 glasova razlike,i pored toga sto je imao 96-97% predsednika birackih mesta,i pored toga sto j kao i na sakim izborima krao ???
a zna se, Allah dz.s. ga je kaznio za otvaranje onog striptiz bara u prvomajskoj ulici koji nazalost ima ime Rijaset.
Back to top Go down
Algenius
Admin
Algenius


Posts : 123
Join date : 2009-02-08

"RIJASET" Empty
PostSubject: za ze   "RIJASET" EmptySun Feb 08, 2009 3:37 pm

Ne brini brste,gazda lokala im svira klavir,nadamo se da ih imat jos.Cim je on zaglavio corku slavine su presahle..Nije ih za dzabe napustio i Mustafa Pavkovic..?
Svima je jasno sta je i kako je samo budalama i koristoljubcima nije...
Back to top Go down
https://pazarski.forumotion.com
demco




Posts : 55
Join date : 2009-02-13

"RIJASET" Empty
PostSubject: Re: "RIJASET"   "RIJASET" EmptyFri Feb 13, 2009 6:27 am

Renoviral` se Altun alem dzamija?
Back to top Go down
Algenius
Admin
Algenius


Posts : 123
Join date : 2009-02-08

"RIJASET" Empty
PostSubject: Re: "RIJASET"   "RIJASET" EmptyFri Feb 13, 2009 6:51 am

Valjda se uputi prvo neki selam, pozdrav, ako smatras da za selama
nismo, a sto se tice Altun-Alem trebo bi svratit da vidis.. rendeer
Back to top Go down
https://pazarski.forumotion.com
demco




Posts : 55
Join date : 2009-02-13

"RIJASET" Empty
PostSubject: Re: "RIJASET"   "RIJASET" EmptyFri Feb 13, 2009 1:16 pm

Dobro, brate halali, selam alejkum ve rahmetullah!

Rado bi ja otiso do Altun-alema, al se bojim za svoju bezbjednost...
A i necu da ometam ljude u restauraciji!
Back to top Go down
demco




Posts : 55
Join date : 2009-02-13

"RIJASET" Empty
PostSubject: Re: "RIJASET"   "RIJASET" EmptySat Feb 14, 2009 8:32 am

Moj nijet je da saznam jel se renovirala Altun Alem dzamija!
Back to top Go down
Algenius
Admin
Algenius


Posts : 123
Join date : 2009-02-08

"RIJASET" Empty
PostSubject: renoviranje   "RIJASET" EmptySat Feb 14, 2009 8:41 am

Znas Mesihat IZuS gdje je pa se njima obrati,oni ce ti kazat dokle se je stiglo
A mogo bi i prosetat do Altun-Alem,imas zvonce na vratima,pritisni pa ce ti mozda neko otvorit santa
Back to top Go down
https://pazarski.forumotion.com
demco




Posts : 55
Join date : 2009-02-13

"RIJASET" Empty
PostSubject: Re: "RIJASET"   "RIJASET" EmptySat Feb 14, 2009 1:58 pm

Renoviranje je tabu tema u IZuS
Sto li, ja ne znam. Vec godinu i po se ne govori o tome
Back to top Go down
hariz-ma
Guest




"RIJASET" Empty
PostSubject: Ne brini demco   "RIJASET" EmptySat Feb 14, 2009 2:06 pm

A tebe to zivo interesuje jel:)? Mora da si bio u najmanju ruku clan dzamijskog odbora
Bas lijepo sto brines al mozda nemas razloga,zavrsice se i to..
Kad si tako fino obavjesten da ne znas mozda ko ce bit imam u njoj kad se buce otvorila?
Back to top Go down
Algenius
Admin
Algenius


Posts : 123
Join date : 2009-02-08

"RIJASET" Empty
PostSubject: za demca   "RIJASET" EmptySat Feb 14, 2009 2:10 pm

Tebe moramo zaposlit u IZuS jer se vidi da si agilan,jako brizan,ne znam u kojem dijelu Pazara zivis,mozda stanujes daleko pa neces moc dolazit svakog dana,sta mislis?
Back to top Go down
https://pazarski.forumotion.com
orlando
Guest




"RIJASET" Empty
PostSubject: demcoooo   "RIJASET" EmptySat Feb 14, 2009 2:18 pm

E demco kad budes iso u Altun-Alem, nemoj sam ic,lepse je u drustvu, trebo bi povest koga da ti pravi drustvo,najbolje bi bilo ako bi mogo povest gazdu Sandzaknewsa, a ako smatras da je malo mogli bi poc i Birdum-bardum i Insajder?
Znas kako je,jos ako budete isli ono po tmusi morete se pogubit do tamo a sto vas je vise valjda necete Razz
Back to top Go down
hunter




Posts : 10
Join date : 2009-02-10

"RIJASET" Empty
PostSubject: od huntera   "RIJASET" EmptySat Feb 14, 2009 2:31 pm

Ne znam samo otkud takva briga za ovu nasu lepoticu Altun-Alem?
Do prije godinu pa i nisu se nesto pretrzali od brige al od prosle godine mnogima se oci zakovase u pravcu Stambolske dzade, ljudi postoji jos dzamija,al mozda oni sto su prostirali kartone po dzadi nisu svi bili odavde pa nisu znali da u blizini Altun-Alem postoji jos jedna,Koracka dzamija,a prije nje Arap dzamija, a ovi sto su znali mozda su zaboravili da im kazu,onih dana je bilo hladno pa su mozda ljudi ozebli pa su smetnuli,ko tad da ukljuci mozak cheers A sad mnogi od dusebriznika jedva cekaju da se renovira pa da je posjete,ne znam samo dal ce imat mesta za sviju koliko ih je,tako nikad puna bila nije il ja ne znam? A dobro im se i pitanje postavilo, vidi demco raspitaj nam se u Mesihat ko li ce bit efendija buduci,vidi tamo sredi da bude onaj isti jer ako bude neko drugi onda ce ljudima bit nepravo pa se nece ovako sekirat,a to nikako ne bi valjalo lol!
Back to top Go down
Sponsored content





"RIJASET" Empty
PostSubject: Re: "RIJASET"   "RIJASET" Empty

Back to top Go down
 
"RIJASET"
Back to top 
Page 1 of 4Go to page : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» SANDŽAČKA POLITIČKA SCENA

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
HAS PAZARSKI FORUM :: AKTUELNOSTI-
Jump to: