HAS PAZARSKI FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
HAS PAZARSKI FORUM

ZA ONE KOJI VOLE OVAJ SEHER
 
HomeHome  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 "RIJASET"

Go down 
+6
emelida
rime
hunter
demco
insajder javlja :D
Algenius
10 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4
AuthorMessage
IslamBoY




Posts : 9
Join date : 2009-02-15

"RIJASET" - Page 4 Empty
PostSubject: Re: "RIJASET"   "RIJASET" - Page 4 EmptySat Feb 21, 2009 3:44 pm

demco wrote:
Rime, ti ocigledno ubijas vrijeme u cekanju da ti prodje ban na sandzaknjuz. Kad ce da ti prodje ono ban? Kad ces da dodjes da provociras tamo?
Ovdje je tema Rijaset Islamske Zajednice Srbije(mada ne znam sto je ono rijaset stavljeno pod navodnicima, posto radi se o najvecoj instituiciji muslimana Srbije) te stoga pisi o Rijasetu.

Bez navodnika moze da stoji samo PASCARA.Tako da je naziv ,,rijaset,, ipak super,kako zasluzuje da stoji.
Back to top Go down
nanemaximus




Posts : 3
Join date : 2009-02-10

"RIJASET" - Page 4 Empty
PostSubject: Re: "RIJASET"   "RIJASET" - Page 4 EmptySun Feb 22, 2009 12:54 am

Back to top Go down
nanemaximus




Posts : 3
Join date : 2009-02-10

"RIJASET" - Page 4 Empty
PostSubject: B R A N I T E Lj !!!   "RIJASET" - Page 4 EmptySun Feb 22, 2009 12:55 am

Back to top Go down
hunter




Posts : 10
Join date : 2009-02-10

"RIJASET" - Page 4 Empty
PostSubject: AA 2008   "RIJASET" - Page 4 EmptySun Feb 22, 2009 5:27 am

Back to top Go down
demco




Posts : 55
Join date : 2009-02-13

"RIJASET" - Page 4 Empty
PostSubject: Re: "RIJASET"   "RIJASET" - Page 4 EmptySun Feb 22, 2009 5:55 am

IslamBoY wrote:
Bez navodnika moze da stoji samo PASCARA.Tako da je naziv ,,rijaset,, ipak super,kako zasluzuje da stoji.

Ti ocigledno ne umijes nista da kazes osim uvrijeda na racun Rijaseta. Ne umije ni "Glas Islama" ne umije ni taj vas "islamski vodja".
Pogledaj im naziva:"IslamBoy", "Glas Islama", "Islamski vodja muslimana u Srbiji" a ne umiju nista osim uvrijeda da kazu.
Islam je nesto drugo, nije ono sto vi propagirate.
Back to top Go down
rime




Posts : 44
Join date : 2009-02-14

"RIJASET" - Page 4 Empty
PostSubject: Re: "RIJASET"   "RIJASET" - Page 4 EmptySun Feb 22, 2009 7:06 am

demco wrote:
IslamBoY wrote:
Bez navodnika moze da stoji samo PASCARA.Tako da je naziv ,,rijaset,, ipak super,kako zasluzuje da stoji.
Islam je nesto drugo, nije ono sto vi propagirate.
"Ne uhodite jedni druge, ne špijunirajte, ne prekidajte odnose i ne zavađajte se, nego, Allahovi robovi, budite braća." (Buharija i Muslim)

Cuvajte se ruznog misljenja!To je najlazljiviji govor koji sejtan unosi u srce covjeka.Ne istrazujte tudje mahane i ne klevecite jedni druge!Ne podrzavajte medjusobnu mrznju i ne napustajte jedan drugoga!Budite pravi Allahovi vjernici i budite braca-kao sto vam je naredjeno!Musliman je muslimanu brat pa neka mu ne cini nikakvog nasilja i neka ga ne prepusta nasilniku!Neka ga ne omalovazava i neka ga ne unizava.Poboznost je ovdje(to je ponovio tri puta upiruci rukom u prsa,u srce).Dosta je covjeku zla da omalovazi brata muslimana!

Mi smo clanovi islamskog ummeta neovisno na rasu, boju koze, jezik koji pricamo ili kulturu, mi smo sve iste i to je
sigurno blagodat.
Svi se cvrsto Allahova uzeta drzite i nikako se ne razjedinjujte! I sjetite se Allahove milosti prema vama kada ste bili jedni
drugma neprijatelji, pa je On slozio srca vasa i vi ste postali, miloscu Njegovom, prijatelji; i bili ste na ivici vatrene jame,
pa vas je On nje spasio. Tako vam Allah objasnjava Svoje dokaze, da biste na pravom putu istrajali. (Ali-Imran : 103)

I na kraju poslušajmo poruku našeg Gospodara Allaha dž.š., upućenu svim muslimanima sve do Sudnjeg dana: „Vela tehinu vela tahzenu ve entumul e'alevne in kuntum mu'minin." - „I ne gubite hrabrost i optimizam i ne žalostite se, jer vi ćete pobijediti i biti superiorniji ako budete pravi vjernici." (Ali Imran, 139)
"Zalike wemen juazzim seairellahi feinneha min takvelkulub" - "Eto toliko! Pa ko poštiva Allahove propise - znak je čestita srca". (El-Hadž, 32)
"Rabbena efrig alejna sabren we sebit akdamena wen surna alel kavmil kafirin" -
Gospodaru naš, nadahni nas izdržljivošcu i učvrsti korake naše i pomozi nas protiv naroda koji ne vjeruje." (El-Bekare, 250)
Back to top Go down
demco




Posts : 55
Join date : 2009-02-13

"RIJASET" - Page 4 Empty
PostSubject: Re: "RIJASET"   "RIJASET" - Page 4 EmptyMon Feb 23, 2009 1:40 am

nanemaximus wrote:
https://pazarski.forumotion.com/gallery/Personal-album-of-hunter/Bjj-pic_1.htm



B R A N I T E Lj !!!

Pogledaj kako stoje pred dzamijom, kao da je to neka utvrda koju su osvojili, a ne Bozja kuca.
Stoje ispred dzamije, ponosni sto je ucinese garibom.
"Branitelji!" Od koga to branite dzamiju?
Od klanjaca.
Back to top Go down
Algenius
Admin
Algenius


Posts : 123
Join date : 2009-02-08

"RIJASET" - Page 4 Empty
PostSubject: Re: "RIJASET"   "RIJASET" - Page 4 EmptyMon Feb 23, 2009 4:53 am

Brane,da,od onih istih koji su lupajuci nogama u vrata od harema Altun Alem dzamije urlali: "Otvarate,Bog vam...." Dal se stvarno neces pobojat Allaha dz.s. pa rec da to nije istina, a ja GA pozivam za svjedoka da je to istina!!!
Back to top Go down
https://pazarski.forumotion.com
rime




Posts : 44
Join date : 2009-02-14

"RIJASET" - Page 4 Empty
PostSubject: Re: "RIJASET"   "RIJASET" - Page 4 EmptyMon Feb 23, 2009 5:12 am

Back to top Go down
demco




Posts : 55
Join date : 2009-02-13

"RIJASET" - Page 4 Empty
PostSubject: Re: "RIJASET"   "RIJASET" - Page 4 EmptyMon Feb 23, 2009 2:05 pm

Neuzubillah, psovanje Boga je djelo koje izvodi iz vjere, i oni koji to urade su nemuslimani i neljudi. To je najblaze sto mogu rec za njih.

Pazi, ovdje ti, Admine, uproscavas stvari. Ja sam napiso:
demco wrote:
Od koga to branite dzamiju?
Od klanjaca.

a ti si napiso:
Algenius wrote:
Brane,da,od onih istih koji su lupajuci nogama u vrata od harema Altun Alem dzamije urlali: "Otvarate,Bog vam...."
Pa, subhanallah, kako ce klanjaci psovati Boga i to ispred dzamije?
Na snimku koji je nacinila kamera ispred dzamije 16.11.07 vidi se SAMO JEDAN covjek koji nogama udara u vrata harema (to je onaj koji, po tvojim rijecima psuje Boga)! SAMO JEDAN!
A ti kazes
Algenius wrote:
Brane,da,od onih istih
kazes ONIH u MNOZINI!
Dakle ti sve one koji su bili ispred dzamije stavljas u isti kos sa jednim (ne)covjekom koji, kako ti kazes, psuje Boga i udara u vrata nogama!
A oni u harem dzamije su, kao, mnogo dobri!
Back to top Go down
Algenius
Admin
Algenius


Posts : 123
Join date : 2009-02-08

"RIJASET" - Page 4 Empty
PostSubject: Re: "RIJASET"   "RIJASET" - Page 4 EmptyMon Feb 23, 2009 3:01 pm

Ne po mojim rijecima vec prema mojim usima kojima sam to licno cuo, necu valjda pocet ubjedjivat sebe da to nisam cuo il da mi se ucinilo, jer si mi ti to rekao, mozda si mi u ovom trenutku prosvijetlio um demco..? A taj sto je udarao nogama i nije ti neki covjek, kako mu bese ime Bake iz Mura,tako bese il sam se prevario
Back to top Go down
https://pazarski.forumotion.com
demco




Posts : 55
Join date : 2009-02-13

"RIJASET" - Page 4 Empty
PostSubject: Re: "RIJASET"   "RIJASET" - Page 4 EmptyTue Feb 24, 2009 7:24 am

Pazi, ja nisam bio ispred dzamije kad je to bilo, zato ja vicem: "po tvojim rijecima"
Ja ne znam sta ce tu taj covjek koji psuje Boga, on je doso, sigurno, iz nekih licnih razloga a ne iz namjere da klanja dzumu unutra (covjek psuje Boga, ne vjerujem da Mu se klanja). Takvi su samo uprljali svetost oslobadjanja Sandzacke ljepotice od okupatora.
Ja samo kazem da ne poistovecujes takve i one koji su dosli klanjat u dzamiju.
Back to top Go down
Algenius
Admin
Algenius


Posts : 123
Join date : 2009-02-08

"RIJASET" - Page 4 Empty
PostSubject: Re: "RIJASET"   "RIJASET" - Page 4 EmptyTue Feb 24, 2009 9:42 am

Svi oni koji su nasrtali,na one unutar Altun Alem dzamije,pa i Fatmir Madzovic kojeg na snimuku vidimo s isukanim nozem,medju tom masom i raznih klosara je bilo,sitnih lopova,narko dilera,smecara itd. Svi oni su 10-15 minuta nakon toga klanjali dzumu,pa i oni sto su psovali,ne mijenjajuci abdest,to moze tako jel..?
Ne pricaj o onim stvarima koje ni vido nisi demire...
Back to top Go down
https://pazarski.forumotion.com
demco




Posts : 55
Join date : 2009-02-13

"RIJASET" - Page 4 Empty
PostSubject: Re: "RIJASET"   "RIJASET" - Page 4 EmptyTue Feb 24, 2009 1:29 pm

Ispred dzamije je bio i moj amidza, koji nije ni klosar, ni sitni lopov, ni narko diler, ni smecar itd. Na snimku ga vidimo kako sprecava pomenutog momka sa nozem da ucini nesto gore.
Covjek je doso da obavu dzumu namaz u dzamiji, ko sto je to radio godinama prije, a zateko je zabravljena vrata i gomilu "radnika" unutar i ispred harema dzamije. Pa ni za Slobova vakta ovo nije radjeno.
Istina nisam prisustvovo samom cinu pokusaja oslobadjanja dzamije, ali sam imo prilike da vidim snimak restauratora u haremu za vrijeme dzume. Motke, kamenje, gazenje po mezarima, i na kraju pistolj s kojim su pucali na svog covjeka.
Na sve licite samo na restauratore jok!
Back to top Go down
Algenius
Admin
Algenius


Posts : 123
Join date : 2009-02-08

"RIJASET" - Page 4 Empty
PostSubject: Re: "RIJASET"   "RIJASET" - Page 4 EmptyWed Feb 25, 2009 7:55 am

Taman je suljo prije svog bijega u Tursku lijepo reko pred jednim od svojih, tad vozacem i pratiocem,1990. god..
"Fala Allahu sto su ovi ljudi seljaci...s njima ce lako bit..." E kako vas vozi pa ovo je za Ginisa...
Malo kasnije bice ti jasnije...
Back to top Go down
https://pazarski.forumotion.com
demco




Posts : 55
Join date : 2009-02-13

"RIJASET" - Page 4 Empty
PostSubject: Re: "RIJASET"   "RIJASET" - Page 4 EmptyMon Mar 02, 2009 6:10 am

Algenius wrote:
Taman je suljo prije svog bijega u Tursku lijepo reko pred jednim od svojih, tad vozacem i pratiocem,1990. god..
"Fala Allahu sto su ovi ljudi seljaci...s njima ce lako bit..." E kako vas vozi pa ovo je za Ginisa...
Malo kasnije bice ti jasnije...

Da mu nisi ti mozda bio taj vozac/pratioc?
Back to top Go down
Algenius
Admin
Algenius


Posts : 123
Join date : 2009-02-08

"RIJASET" - Page 4 Empty
PostSubject: Re: "RIJASET"   "RIJASET" - Page 4 EmptyMon Mar 02, 2009 8:49 am

Idiotu nepismenom poput njega..? Njemu saradnik moze bit ili vanredno glup ili jak interesdzija...Sto se mene tice zeleo bih da mu lice ne vidim nikad a ne da mu budem vozac...A ti isti sto su ga u pocetku podrzali vrlo brzo su ga i napustili kad su uvidjeli sa kim imaju posla.

"Fala dijaspori sto mi je namescila kucu.."
Back to top Go down
https://pazarski.forumotion.com
demco




Posts : 55
Join date : 2009-02-13

"RIJASET" - Page 4 Empty
PostSubject: Re: "RIJASET"   "RIJASET" - Page 4 EmptyMon Mar 02, 2009 1:17 pm

Nije nego kazem da si mu bio vozac il pratioc jer si jedini TI cuo ove rijeci:"Fala Allahu sto su ovi ljudi seljaci..."
Takodje si TI jedini cuo za rijeci "izgovorene" u Ribaricu 04 kad je reko da ce da protera Zukorlica iz Sandzaka.
Pa reko mozda si TI bio taj interesdzija kojeg je suprotna strana privukla vecom sumom novca k sebi. Uostalom, ko bi propusto dzumu i gadjo vjernike kamenjem i daskama na taj blagdan, do jak interesdzija?
Back to top Go down
rime




Posts : 44
Join date : 2009-02-14

"RIJASET" - Page 4 Empty
PostSubject: Re: "RIJASET"   "RIJASET" - Page 4 EmptyMon Mar 02, 2009 1:23 pm

1. Islamska zajednica više ne postoji (2007)

2. Proteraću muftiju Zukorlića iz Sanđaka (Ribariće 2004)



3. Možemo da imamo više islamskih zajednica (2007)



4. Islamska zajednica je kao fudbalski klub (2007)


5. Hamdija Jusufspahić nije naš, već pravoslavni muftija (1992)



6. Poćastvovani smo što prvi put u istoriji moremo u Sanđaku da dočekamo našeg reisa Hamdiju Jusufspahića (maj 2007)



7. Naručilji smo Ijijepo vrijeme (2007)



8. Koristim priliku na vama novinarkama ćestitam 8. mart - praznik rada (2006)

9. Sanđaćke igre će nadmašiti Oljimpijske igre (2005)



10. Nama bolnice ne trebaju, gradićemo sportske terene (2006)



11. Hvala dijaspori što mi je namešćila kuću (2003)



12. Sa srpskim pasošem ne možeš ni u ćenef da odeš (1993)



13. Srcem i dušom podržavam Sadama Huseina (emisija Zeleni megaherc Radio Beograd 1991)



14. Kultura je važna. Ono dijete koje nosi najiscepanšije patike, ja njemu kupujem druge. I to je naša kultura (2004)



15. Ljudi nemaju naviku da ćitaju, ali ako ne ćitaju Nušića, onda neka odu u pozorište (2007)



16. Srećan vam dan invaljida (2007)


17. Danas puštamo u rad centralno grijanje. Do sada su se djeca grijala samo odnaprijed, a saćemo da ih ugrijemo i otpozadi (2004)



18. Od smeća ćemo praviti struju i izvozićemo je u inostranstvo. To će biti sanđaćki brend (2005)



19. Izvozićemo maljine u Tataristan (2007)



20. Novi Pazar - što u prijevodu znaći sajam (2008)


21. Prodajte krave i petoljirke i kupite puške (1991)

22. Ljićno ću otići u Priboj i sam proterati srpsku vojsku i poljiciju (1991)



23. Ja vam se kunem veljikim Bogom da će Sanđak biti republjika (1992)

24. Od Jugoslavije treba napraviti Balkaniju kojoj će se priključiti i Albanija (1991)



25. Bošnjaci će braniti Albance na Kosovu ako ih napadnu Srbi (1993)



26. Mi podržavamo politiku Koštuničine vlade prema Kosovu (2008)



27. Imamo naoružane formacije, falji nam samo teško oružje (1992)



28. Biću posljednji muhađir koji će napustiti Sanđak (1991)



29. Imam 6000 boraca u Bosni (Turski zaman 1994)



30. Turski piloti porijeklom iz Sanđaka će bombardovati Srbiju ako Milošević nastavi represiju u Sanđaku (1994)



31. Sanđak će se pripojiti Kosovu ili Bosni ili će postati samostaini entitet (1993)



32. Bosna je za nas isto što i Hrvatska i Slovenija. Mi nemamo ništa sa njom (1996. po povratku iz Turske)



33. Alija Izetbegović se ne zalaže za pitanje Sanđaka i zato ću zatražiti da to ućini Franjo Tuđman (Intervju Slobodnoj dalmaciji 1995)



34. Srpski poljicajci su, u stvari, pravi ćetnici (1992)



35. Srpska poljicija se sada promenila (1996. po povratku iz Turske)



36. Srbija je postala demokratska zemlja (1996 po povratku iz Turske)



37. Sanđak, Crna Gora i Srbija, to je jedna familjija (2006)


38. Novi Pazar treba da bude glavni grad Srbije i Crne Gore (2003)



39. Koštunica je salonski ćetnik (2005)



40. Koštunica je ućinio više za Bošnjake nego svi drugi srpski poljitićari (2006)


41. Velja llić je ućinio za nas mnogo. Sad treba da pokažemo kakvi smo mi Ijudi (2008)



42. Napravićemo heljiodrom i hipodrom u Deljimeđu (2004)



43. Izgradićemo željeznićku prugu i gasovod do Pazara (2004)



44. Nadam se u narednih tri godine da ćemo moći sigurno da otvorimo bljizu 10.000 novih Ijudi da zaposljimo (2007)



45. Odma posle praznika, znaći poslje prvomajskih praznika, zvanićno poćinjemo sa izgradnjom obdaništa na Paricama, to tamo ustvari Pojila, to su Pojila, to je Sarajevska ulica (2007)



46. Sagradićemo najmoderniji aerodrom na Pešter koji će moći da koriste i turisti, a možemo da ga ustupimo i amerićkoj vojsci (2003)



47. Amerika je najveći neprijatelj islama (2007)



48. Evropa vodi histerićnu antimusljimansku kampanju i umešala je svoje prste u ova događanja u Sanđaku (2007)



49. Država ide punim korakom ka Evropi i misljim da je to dobro da Ijudi mogu da govore o sebi (2007)



50. Ljijepo se obućite i izađite na izbore, jer su izbori narodno veselje (2006)
text je sahi proveren ko ne veruje neka pita cika google ili youtube
Back to top Go down
demco




Posts : 55
Join date : 2009-02-13

"RIJASET" - Page 4 Empty
PostSubject: Re: "RIJASET"   "RIJASET" - Page 4 EmptyMon Mar 02, 2009 1:30 pm

Cim ste ga vi provjerili, moramo vjerovat.
Back to top Go down
rime




Posts : 44
Join date : 2009-02-14

"RIJASET" - Page 4 Empty
PostSubject: Re: "RIJASET"   "RIJASET" - Page 4 EmptyMon Mar 02, 2009 2:22 pm

Koga smo provjerili?
Back to top Go down
demco




Posts : 55
Join date : 2009-02-13

"RIJASET" - Page 4 Empty
PostSubject: Re: "RIJASET"   "RIJASET" - Page 4 EmptyMon Mar 02, 2009 3:27 pm

TEKST. Reko, cim ste ga vi provJerili, mora da je ispravan
Back to top Go down
Algenius
Admin
Algenius


Posts : 123
Join date : 2009-02-08

"RIJASET" - Page 4 Empty
PostSubject: Re: "RIJASET"   "RIJASET" - Page 4 EmptyMon Mar 02, 2009 3:39 pm

Dal tvoj dr.Glupan zna za tebe...? Mislim da bi mu bilo drago da jos ima takvih medicinskih fenomena koji hodaju za njim kao zombiji..Dr. je on,razumije se u medicinu valjda..Ili mozda grijesim? Po prici ne bih mogo zakljucit ni kako je osnovnu zavrsio....
Back to top Go down
https://pazarski.forumotion.com
Sponsored content





"RIJASET" - Page 4 Empty
PostSubject: Re: "RIJASET"   "RIJASET" - Page 4 Empty

Back to top Go down
 
"RIJASET"
Back to top 
Page 4 of 4Go to page : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» SANDŽAČKA POLITIČKA SCENA

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
HAS PAZARSKI FORUM :: AKTUELNOSTI-
Jump to: